ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5053670
*
nr 505 3670
Spegel
höjd: 82
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 januari 2008
kl 17:40:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/1 21:27:16
1
150 kr
26/1 11:50:41
2
150 kr
26/1 11:51:08
2
200 kr
26/1 17:26:41
3
250 kr
27/1 11:17:34
4
300 kr
28/1 13:42:40
5
1.000 kr
28/1 17:30:05
6
400 kr
28/1 17:30:48
6
550 kr
28/1 17:31:53
6
650 kr
28/1 17:32:47
6
750 kr
28/1 17:33:33
6
900 kr
28/1 17:35:54
6
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 505 3670
Spegel
höjd: 82
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 januari 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/1 21:27:16 | 1 | 150 kr |
26/1 11:50:41 | 2 | 150 kr |
26/1 11:51:08 | 2 | 200 kr |
26/1 17:26:41 | 3 | 250 kr |
27/1 11:17:34 | 4 | 300 kr |
28/1 13:42:40 | 5 | 1.000 kr |
28/1 17:30:05 | 6 | 400 kr |
28/1 17:30:48 | 6 | 550 kr |
28/1 17:31:53 | 6 | 650 kr |
28/1 17:32:47 | 6 | 750 kr |
28/1 17:33:33 | 6 | 900 kr |
28/1 17:35:54 | 6 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27